Single

LISTWA AUTO SKANUJĄCA

Automatyczna kontrola koloru po stronie druku. Zmniejszenie czasu przygotowania i strat oraz minimalizacja błędów i poprawek mają kluczowe znaczenie dla rentowności. Zarządzanie kolorami za pomocą oczu w odniesieniu do pomiarów gęstości optycznej nie spełnia tych wymagań. Wprowadzając przyrządy do pomiaru koloru nowej generacji do procesu kontroli jakości po stronie druku zapewnisz sobie optymalną jakość koloru, szybkie przygotowanie oraz zmniejszenie ilości makulatury.

KOMPLETNY PRZEPŁYW INFORMACJI O BARWIE

IntelliTrax2 został zaprojektowany jako część kompleksowego przepływu pracy w kolorze. Łączy się z innymi systemami IntelliTrax2 w całej drukarni lub w wielu lokalizacjach, zapewniając aktualne scentralizowane informacje o zadaniach i standardach kolorów. Posiada również  wyjątkową  zgodność  między modelami z ręcznym spektrofotometrem X-Rite eXact.

IntelliTrax2 w pełni obsługuje CxF i ma bezpośredni dostęp do bazy danych PantoneLIVE; Biblioteki Pantone i innych bibliotek kolorów. Zapewnia to stosowanie dokładnych widmowych wartości docelowych dla kolorów specjalnych klienta i innych kolorów dodatkowych na całym świecie, niezależnie od różnic lokalnych lub regionalnych. Wraz z ColorCert: X-Rite Editon może bezproblemowo wymieniać dane o zleceniach w celu statystycznej kontroli procesu.

PĘTLA ZAMKNIĘTA

Chcesz dodać rozwiązanie z zamkniętą pętlą do swojego IntelliTrax2, aby poprawić kontrolę koloru podczas druku, przyspieszyć przygotowanie, zmniejszyć marnotrawstwo  materiałów i  zwiększyć spójność jakości koloru?  Zapytaj o  więcej informacji. Mamy dla Ciebie rozwiązanie.

TRZY OPCJE GŁOWICY

IntelliTrax2 można skonfigurować tak, aby spełniał określone potrzeby, dzięki możliwości wyboru jednej z trzech głowic skanujących: mała głowica punktowa (2mm lub większe color bary – jednoczesna obsługa M0/M1), średnia głowica punktowa (3mm lub większe color bary – jednoczesna obsługa M0/M1) lub głowica polaryzacyjna (3mm lub większe color bary – jednoczesna obsługa M0/M1/M3).

POLARIZING HEAD OPTION

IntelliTrax2 z opcją głowicy polaryzacyjnej zapewnia pełną obsługę danych spektralnych w trybach pomiarowych M0, M1 i M3. Ta opcja głowicy polaryzacyjnej zapewnia również lepsze wyrównanie między pomiarami próbek mokrych i suchych, gdy posiadasz bazy danych ze standardami M3. System umożliwia jednoczesny pomiar danych spolaryzowanych i niespolaryzowanych w jednym skanie.

ZAKTUALIZUJ INTELLITRAX DO INTELLITRAX2

Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej na temat modernizacji istniejącego IntelliTrax do w pełni funkcjonalnego IntelliTrax2 i dowiedzieć się jakie korzyści może to dać twojej firmie.