CIP3 & CLOSELOOP

PRINTFLOW

Nowe życie dla maszyn offsetowych pozbawionych funkcjonalności kontroli barwy

Printflow to systemy kontroli barwy w pętli zamkniętej z maszyną.

Rozwiązanie Printflow z najwyższym ROI w branży gwarantuje wzrost produktywności maszyny, dzięki skórceniu czasu przygotowania produkcji i redukcji ilości makulatury zużytej na przygotowanie zlecenia. Printflow DC rozszerza zalety kompatybilności CIP3 (DIPS) i zaawansowanego zarządzania kolorami w zamkniętej pętli z maszyną. Printflow łączy workflow prepress i konsolę prasy, automatycznie programując otwarcie stref farbowych dla każdego nowego zadania. Pakiet DIPS zawiera urządzenie i oprogramowanie niezbędne do komunikacji między działem prepress a konsolą maszyny drukującej.

System jest niezwykle intuicyjny w obsłudze, umożliwiając jednocześnie produkcję w zgodności ze standardami międzynarodowymi i przemysłowymi oraz możliwość korzystania z najnowszych bibliotek kolorystycznych dla barw spotowych.

Rozwiązanie może być zaimplementowana do każdego typu maszyny offsetowej, po kosztach niższych niż ceny OEM, tym samym przy zachowaniu tych samych funkcjonalności.

Zachęcamy do skorzystania z 30-dniowej bezpłatnej wersji DEMO, dzięki której zapoznasz się z korzyściami płynącymi z zastosowania systemu.

Kontakt

Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej o możliwościach współpracy.

* Pola obowiązkowe do wypełnienia.

      rozwiń zwiń

    Administratorem Państwa danych osobowych jest Małgorzata Szczotka CMC z siedzibą przy ul. Skarbowców 31/6 53-025 Wrocław NIP: 699 191 20 23. Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na pytania zadane w formularzu kontaktowym. Mają Państwo prawo do dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, sprzeciwu oraz wniesienia skargi do organu nadzoru. Kontakt z Administratorem możliwy jest pod adresem e-mail: kontakt@cmconsulting.pl. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce Prywatności.