MIESZALNIE

FARB

Oferujemy kompleksowe wyposażenie mieszalni offsetowych oraz fleksograficznych

Dopasujemy rozwiązania w zależności od potrzeb Twojej firmy.

Począwszy od oprogramowania i urządzeń do wydruków próbnych, przez wagi analityczne, mieszalniki farb optymalne dla rodzaju danej produkcji, aż po systemy automatycznego dozowania.

Otrzymaj ofertę

Na każdym etapie współpracy służymy wsparciem technicznym oraz merytorycznym w postaci szkoleń i konsultacji.

Wieloletnie doświadczenie w optymalizacji wszystkich etapów produkcji poligraficznej pozwala na zintegrowanie mieszalni farb z działem przygotowania druku oraz systemami maszyn drukarskich. Bazując na najnowszych standardach cyfrowych wzorców kolorystycznych, zarówno dla barw indywidualnych (CxF3/4), jak i bibliotek kolorów Pantone.

Otrzymaj ofertę

Kontakt

Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej o możliwościach współpracy.

* Pola obowiązkowe do wypełnienia.

      rozwiń zwiń

    Administratorem Państwa danych osobowych jest Małgorzata Szczotka CMC z siedzibą przy ul. Skarbowców 31/6 53-025 Wrocław NIP: 699 191 20 23. Państwa dane przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na pytania zadane w formularzu kontaktowym. Mają Państwo prawo do dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, sprzeciwu oraz wniesienia skargi do organu nadzoru. Kontakt z Administratorem możliwy jest pod adresem e-mail: kontakt@cmconsulting.pl. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce Prywatności.