Single

EXACT2

Nowa generacja przenośnego pomiaru barw…

O produkcie

EXACT 2 jest najbardziej wszechstronnym urządzeniem dostępnym na rynku. To oznacza możliwość pomiarów na papierze i elastycznych foliach przy pomocy jednego urządzenia, eliminując potrzebę posiadania kilku urządzeń oraz redukując ilość odpadów papieru i farby z powodu niewłaściwie dobranej barwy.

  • Umożliwia zakończenie procesów kontroli barw prawie dwa razy szybciej niż poprzednie urządzenia.
  • Wyposażony w ekran dotykowy, technologię video Mantis do pozycjonowania próbek na ekranie, wbudowane standardy barw, narzędzia do kontroli jakości, umożliwia wytwórcom opakowań osiąganie standardów jakości 17% szybciej niż rozwiązania alternatywne.
  • Ścisła integracja z oprogramowaniem X-Rite InkFormulation umożliwia producentom farb oraz wytwórcom opakowań szybsze osiągnięcie pożądanej barwy poprzez lepsze dopasowanie i zminimalizowaną ilość wydruków próbnych.
  • Dzięki integracji z oprogramowaniem X-Rite ColorCert  funkcje i polecenia z programu mogą być wyświetlane w sposób ciągły na ekranie urządzenia – stanowi to duże ułatwienie w codziennej pracy operatora maszyny drukarskiej.
  • Dostępne są trzy wersje spektrofotometru: eXact 2, eXact 2 XP oraz eXact 2 Plus (szczegóły w załączonej specyfikacji).